Сайт вчителя фізики Кислої І. І.Понеділок, 16.12.2019, 04:23

Ви увійшли як Гість | Група "Гости"Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | ДПА | Мій профіль | Реєстрація | Вихід | Вхід
Граніт проводить звук у десять разів швидше повітря
Меню сайту

Категорії розділу
Новини [2]
новини

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Форма входу

Форма входу

Форма входу

Форма входу

Форма входу

Форма входу

Форма входу

Форма входу

Форма входу

Форма входу

Форма входу

Державна підсумкова атестація

Державна підсумкова атестація у 2014 році з фізики в 9 класі проводиласяся у письмовій формі  за завданнями з навчального посібника "Збірник завдань для державної підсумкової атестації з фізики. 9 клас" (авт. Засєкіна Т. М., Коваль В. С., Сиротюк В. Д., Чернецький І. С. – К.: Центр навчально-методичної літератури, 2014).

Збірник призначено для проведення державної підсумкової атестації з фізики в дев’ятих класах загальноосвітніх навчальних закладів з поглибленим вивченням фізики.


Зміст завдань відповідає чинній навчальній програмі з фізики для загальноосвітніх навчальних закладів та програмі для 8–9 класів загальноосвітніх навчальних закладів (класів) з поглибленим вивченням фізики.


Посібник «Збірник завдань для державної підсумкової атестації з фізики. 9 клас» містить 20 варіантів атестаційних робіт. Кожний варіант атестаційної роботи містить завдання різних рівнів складності з усіх розділів базового курсу фізики. Критерієм складності завдання є кількість логічних кроків, які потрібно виконати для його розв’язання.

На виконання письмової атестаційної роботи відводиться 90 хвилин.


Під час атестації учні не можуть користуватися додатковою літературою, оскільки всі необхідні для розв’язування дані наведено в тексті завдання. Дозволяється використовувати калькулятор.

 

Державна підсумкова атестація у 2014 році з фізики в 11 класі проводилася письмово за посібником "Збірник завдань для державної підсумкової атестації з фізики. 11 клас" (автори: Непорожня Л. В., Петренко А. М., Галаганюк Л. В., Засєкін Д. О., Селезнев Ю. О., Овсянніков О. А. – К.: Центр навчально-методичної літератури: 2014).

Збірник містить 36 варіантів атестаційних робіт. У кожному варіанті збірника містяться завдання чотирьох рівнів складності.

бірник призначено для проведення державної підсумкової атестації з фізики в одинадцятих класах загальноосвітніх навчальних закладів. У збірнику містяться різнорівневі завдання, які згруповано у варіанти відповідно до профілів навчання (рівень стандарту, академічний та профільний рівні).

Завдання, позначені зірочкою (*), виконуються тільки учнями, котрі вивчали фізику за програмою профільного рівня.

Формулювання завдань достатнього та високого рівнів учні не переписують, указують тільки номер завдання. Розв’язання цих завдань у чернетці не перевіряються і до уваги не беруться.

На виконання письмової атестаційної роботи для учнів, котрі вивчали фізику за програмою академічного рівня, відводиться 90 хвилин, за програмою профільного рівня, відводиться 120 хвилин.

Під час атестації учні не можуть користуватися додатковою літературою, оскільки всі необхідні для роз’язування довідкові дані наведено на с. 124, 125 збірника та, за потреби, можуть надаватися учням.

Під час виконання завдань дозволяється використовувати калькулятор

 

Державна підсумкова атестація у 2013 році з фізики в 9 класі проводиласяся у письмовій формі  за завданнями з навчального посібника "Збірник завдань для державної підсумкової атестації з фізики. 9 клас" (авт. Засєкіна Т. М., Коваль В. С., Сиротюк В. Д., Чернецький І. С. – К.: Центр навчально-методичної літератури, 2013).


Збірник містить 20 варіантів атестаційних робіт. Кожен варіант атестаційної роботи містить завдання з усіх розділів базового курсу фізики і складався з десяти завдань початкового рівня, трьох завдань середнього рівня, двох завдань достатнього рівня та двох завдань високого рівня.


Зміст завдань відповідає чинній програмі з фізики для загальноосвітніх навчальних закладів та програмі для 8-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів (класів) з поглибленим вивченням фізики. 


Кожен з учнів  отримав окремий варіант.


На виконання письмової атестаційної роботи відводилося 90 хвилин.


Під час виконання роботи учям заборонялося користуватися додатковою літературою, оскільки всі необхідні для розв’язання дані було наведено у тексті завдання. Для проведення обчислень учням дозволяєлося користуватися калькулятором.

Державна підсумкова атестація у 2013 році з фізики в 11 класі проводилася письмово за посібником "Збірник завдань для державної підсумкової атестації з фізики. 11 клас" (автори: Непорожня Л. В., Петренко А. М., Галаганюк Л. В., Засєкін Д. О., Селезнев Ю. О., Овсянніков О. А. – К.: Центр навчально-методичної літератури: 2013).


Збірник містить 36 варіантів атестаційних робіт. У кожному варіанті збірника містяться завдання чотирьох рівнів складності.


Кожен з варіантів складається з дев'яти тестових завдань початкового рівня, п’яти тестових завдань середнього рівня, чотирьох завдань достатнього рівня та двох завдань високого рівня.

Для зручності користування збірником номери завдань складаються із двох цифр, розділених крапкою. Перша цифра означає номер рівня: 1 – початковий, 2 – середній, 3 – достатній, 4 – високий. Друга цифра після крапки означає номер завдання у відповідному рівні.


Кожен з учнів отримав окремий варіант.


Під час письмової роботи учням забороняється користуватися додатковою літературою (посібниками, таблицями тощо), оскільки всі необхідні для розв’язання довідкові дані наведені у тексті завдання.

Під час виконання завдань дозволяється використовувати калькулятор.


На виконання письмової атестаційної роботи для учнів, які вивчали фізику за програмою профільного рівня, відводиться 120 хвилин.

 

 

Календар
«  Грудень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Пошук

Архів записів

Друзі сайту
http://hlor.ks.ua http://info207.ucoz.ua http://irinainformatik.ucoz.ua

Знайомимось
Тести ЗНО онлайн з фізики ТРЕНУВАЛЬНЕ ON-LINE ТЕСТУВАННЯ підготовка до ЗНО


Copyright MyCorp © 2019
Створити безкоштовний сайт на uCoz